Mobilya-Dekorasyon sektörü
Ana Sayfa / Hizmetler / Mobilya-Dekorasyon sektörü

Mobilya (Büro-Ev/İç-Dış Mekan), Ahşap ürünler, Antikacılar, Parkeciler, Orman ürünleri, Perde ve ev tekstili, Halı & Kilim, Döşemeciler, Duvar Kağıtçıları

Sektör Bilgisi

Temelde ağaç ve metalden, küçük atölyelerden seri üretim modellerine, geniş bir ürün yelpazesini kapsar. Sektör, başta ev ve büro olmak üzere sağlıktan otomotive geniş bir kullanım alanına sahiptir. Modelleme ile başlayan süreçler nihai ürün haline geldikten sonra tüketicilere ulaşır. Depolama, servis, garanti gibi unsurların kontrolü önemlidir. AKEAD Mobilya ve Dekorasyon sektörü çözümleri; bu ürünleri almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak, bu maddeleri işlemek, boyamak, kaplamak, paketlemek, ambalajlamak, dağıtımını yapmak, için kurulan tüm firmalara uygundur.

 

 

 

AKEAD Çözüm

 

Standart fonksiyonlann yanı sıra, AKEAD çözümleri Mobilya-Dekorasyon sektörüne özel imkânlar vermektedir. EDİ (Belge paylaşımı), CPD (Ürün Bilgisi Paylaşımı), Kioks (Fiyat gör, Bilgi Sistemi, Sadakat Kart puan takibi), Katalog oluşturma, Etiket yazdırma, Belge ekleme vb.. özellikleri vardır.

Adete göre fiyatlandırma

Ürün Etiketleri

Özel raf etiketleri

İndirim, Kampanya takibi

İndirim kuponları

Müşteri sadakat kartları

Kasa takibi ve kontrolü

Satıcı komisyon sistemi

Ürün setleri

Çok şubeli çözümler

Kasada stok sorgulama (Merkez veya diğer şube)

 

Endüstri 4.0
Bize Ulaşın
0 (216) 328 98 85
0 (216) 612 91 88
info@as-aybilgisayar.com
Fatih Sultan Mehmet Mh. Balkan Cad. No:8 Kat: 3 D:7 Ümraniye / İSTANBUL