YEDEKLEME S.S.S
Ana Sayfa / Yedekleme S.S.S
e-Muhafaza fiyatlandırması ne şekilde gerçekleştirilmektedir? 
e-Muhafaza, sistem kullanıcı sayısı ve depolama alanı bazında yıllık olarak fiyatlandırılmaktadır. Saklama hizmetlerimizi size özel teklif oluştura bilmemiz için iletişim formunu doldurarak tarafımıza ilettiğiniz de müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

e-Muhafaza giriş güvenliği ne şekilde sağlanmaktadır? 
e-Muhafaza kullanıcılar SMS ile “ two factor authentication” seviyesinde giriş yaparlar.

e-Muhafaza’da Saklanan dosyalar ne şekilde tutulmaktadır? 
Saklanan her dosya farklı kriterlere göre etiketlenebilir ve bu etiketler vasıtasıyla tasnif edilebilir. Yine Saklanan dosya türüne göre  “konularına göre farklı formatlarda” indekslemesi yaparak aratılabilir.

e-Muhafaza ürününün kullanıcı yetkilendirmesi var mıdır? 
Evet. e-Muhafaza ürünü farklı derecelerde erişim ve yönetim hakkı olan kullanıcılar tanımlanabilir. Kullanıcıların belli yetkilerle erişebileceği Saklama klasörleri oluşturulabilir. Dosyalar süreli olarak dışarıdan kullanıcıların erişimine açılabilir.

e-Muhafaza ürün kullanımı için bir kurulum gerekli midir? 
e-Muhafaza ürününü doğrudan web üzerinden veya e-Muhafaza’nın sağlamış olduğu kurulum arayüzü üzerinden kullanabilirsiniz.

e-Muhafaza hangi amaçla kullanabilirim? 
E-Saklama Yönetim Sistemi’ni gelen ve giden iletilerinin, gelen ve giden e-Defter ve diğer elektronik ortamdaki veya elektronik ortama aktarılmış dosyalarınızın e-Muhafaza veri güvenliği altında saklanması ve yönetilebilmesi amacıyla kullanabilirsiniz.